RADIO7

#добреналаштоване

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус з підробленим VIN-кодом

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус з підробленим VIN-кодом

Військовослужбовці Чопського загону виявили спробу незаконного ввезення транспортного засобу на територію України. Під час перевірки мікроавтобуса «Mercedes», який прибув учора ввечері у пункт пропуску «Тиса», у прикордонного наряду  виникли сумніви щодо відповідності номерів агрегатів автомобіля зазначеним у реєстраційних документах. Було прийнято рішення про поглиблену перевірку транспортного засобу.

Як результат, прикордонники спільно з митниками виявили ознаки підробки VIN-коду. Про це свідчили сліди зварювання та шпаклювання таблички з номерним позначенням. У такий спосіб на територію України намагались ввезти мікроавтобус 2010 року випуску. Транспортним засобом керував 25-річний буковинець.

Відповідно до чинного законодавства, мікроавтобус передали співробітникам Нацполіції. У діях нашого співвітчизника вбачають ознаки правопорушень, передбачених ст.121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, номери агрегатів яких не відповідають записам у реєстраційних документах» та ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Leave a Reply