RADIO7

#добреналаштоване

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ХАРКІВЯНИН НАДАВ СФАЛЬШОВАНЕ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ХАРКІВЯНИН НАДАВ СФАЛЬШОВАНЕ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ

На Закарпатті прикордонники викрили 28-річного громадянина України, який намагався вдати із себе багатодітного батька.

Під час перетину кордону, чоловік, мешканець міста Харків, повідомив інспектору, що має трьох дітей. На підтвердження своїх слів українець показав два свідоцтва, що були внесені у додаток «Дія», щодо відомостей про третю дитину, горе-батько сказав, що з невідомих йому причин електронна версія свідоцтва про народження не відображається у застосунку, а тому від потурбувався про виготовлення нотаріально завіреної копії свідоцтва про, нібито, народження третьої дитини. У прикордонників виникли сумніви щодо дійсності вказаного свідоцтва, і не дарма. Вже за кілька хвилин оперативники загону з’ясували, що документ сфальшований.

Українець зізнався, що за 1000 доларів США скористався послугами чоловіка, який запропонував виготовити підроблений документ.

Наразі щодо виявлення ознак злочину передбаченого ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та за ст. 366 ККУ «Ухиляння від призову» направлено повідомлення на начальника Берегівського райвідділу поліції.

                                                                                        Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply