RADIO7

#добреналаштоване

НА КОРДОНІ З РУМУНІЄЮ ВОДІЙ ВАНТАЖІВКИ ВИМАГАВ ПОЗАЧЕРГОВОГО ПРОЇЗДУ

НА КОРДОНІ З РУМУНІЄЮ ВОДІЙ ВАНТАЖІВКИ ВИМАГАВ ПОЗАЧЕРГОВОГО ПРОЇЗДУ

Протоколами про вчинення адмінправопорушеннь, передбачених статтями 185.10 та 122 КУпАП закінчилась для громадянина України  спроба позачергового проїзду на територію пункту пропуску.

Так учора прикордонниками Мукачівського загону було виявлено правопорушення вчинене 54-річним громадянином України, який мав намір перетнути кордон в пункті пропуску “Дякове”.  Прямуючи до Румунії вантажним автомобілем марки “Івеко”, чоловік об’їхав  інших учасників дорожнього руху та спробував позачергово заїхати в пункту пропуску. На законні вимоги прикордонників чоловік відреагував злісною непокорою та нецензурною лайкою.

До місця вчинення правопорушення було викликано співробітників поліції. За порушення правил дорожнього руху чоловіка було притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 122 КУпАП.  Крім того, за фактом злісної непокори законним вимогам прикордонника на українця було складено протокол про адмінправопорушення, передбачене ст.185-10 КУпАП, справу скеровано до суду.

Вкотре нагадуємо усім громадянам, які планують закордонні поїздки, про дотримання вимог законодавства України з прикордонних питань.  При накопиченні транспортних засобів перед пунктами пропуску слід бути організованими та не створювати передумов до виникнення конфліктних ситуацій.  Перебуваючи у чергах, не намагайтесь об’їжджати інших учасників руху.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Makhanets Alex

    Leave a Reply