RADIO7

#добреналаштоване

На Київщині уламки ракет пошкодили приватні будинки

На Київщині уламки ракет пошкодили приватні будинки

У Київській області не зафіксовано фактів влучань російських ракет, проте через падіння їх уламків пошкоджені декілька приватних будинків.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.

“Сьогодні вночі наша область зазнала чергової терористичної атаки окупантів. Дякуємо нашим Силам протиповітряної оборони, усім нашим військовим за надійний захист. Фактів влучань в області не зафіксовано. Постраждалі також відсутні”, – заявив голова ОВА Руслан Кравченко.

За його словами, у декількох громадах виявлено падіння уламків на подвір’я. Вже є інформація про пошкодження декількох приватних будинків. Проте, пошкодження незначні – вибиті вікна, пошкоджений шифер даху. Також уламками пошкоджено два автомобілі.

“Оперативні групи продовжують свою роботу з виявлення та фіксації наслідків терористичної атаки”, – зазначив Кравченко і пообіцяв сприяти у відновленні.

Як повідомляв Укрінформ, за попередніми даними, усі ворожі цілі у повітряному просторі Києва зранку 18 травня були виявлені і знищені.

Атаку ворог здійснив з бомбардувальників Ту-95МС, Ту-160 з району Каспію, ймовірно, крилатими ракетами типу Х-101/555. Після запуску ракет росіяни задіяли над столицею розвідувальні БпЛА.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.