Діти по дорозі чули запах горілої пластмаси, а згодом дітей із симптомами отруєння було доправлено до районної лікарні міста Баришівка, повідомляє прес-служба поліції Київської області. За попередніми даними, автобус привіз дітей з навколишніх сіл до школи села Морозівка. Наразі відомо, що в медичному закладі перебувають восьмеро учнів, двоє з яких у реанімаційному відділенні. Працівники поліції встановлюють місцеперебування шкільного автобусу та перевізника, який відповідає за технічний стан автотранспорту. Раніше у селищі Славське (Львівська область) в готельному комплексі “Перлина Карпат” в ході святкування корпоративу IT-компанії отруїлись 11 людей.
Leave a Reply