Вчора вранці, о 03:04, на Іршавщині сталась пожежа в надвірній споруді. У селі Заріччя, на вулиці Тичини горіла літня кухня. На щастя, обійшлось без жертв
Вогнем знищено покрівлю на площі 95 м2 та речі домашнього вжитку, інформують в Управлінні ДСНС України в Закарпатській області.
Двоє дорослих та дві дитини
У п’ятницю пізно ввечері, о 22:47, в Ужгороді до медзакладу було доставлено 4 людини. Попередній діагноз – отруєння чадним газом.
Жінка 1988 р.н., та двоє дітей 2013 та 2016 років народження, мешканці м. Ужгород знаходяться в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні під наглядом лікарів.
А чоловік 1989 р.н., був доставлений до Ужгородської центральної міської клінічної лікарні. Діагноз встановлюється.
12 січня о 13:55 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на території пилорами у с. Горонда Мукачівського району. Об’єктом займання стала сушка, котра була повністю наповнена деревиною.
Для її ліквідації до місця було направлено вогнеборців 17,18 та 19-ої державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево, а також добровільної пожежної команди с. Дерцен та військової частини, що дислокується в с. Баркасово. Усього працювало п’ять одиниць техніки та 22 чоловік особового складу.
О 15:20 пожежу було локалізовано та не допущено поширення вогню на інші приміщення. О 18:15 пожежу на площі 100 кв.м. було повністю ліквідовано.
Причина займання та завдана матеріальна шкода встановлюються. Загиблих та травмованих на події не було.
У ДСНС України у Закарпатській області
Leave a Reply