Як поінформував заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, до місцевого бюджету сільської ради стягнуто близько 60 тис грн збитків у вигляді упущеної вигоди, заподіяних внаслідок неукладення замовником будівництва ковбасного цеху з Нижньоселищенською сільською радою договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури с. Нижнє Селище Хустського району. Підставою для звернення місцевої прокуратури до суду, стало протиправне ухилення замовника будівництва ковбасного цеху від обов’язкової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
На Хустщині за втручання прокуратури до бюджету відшкодовано збитки від упущеної вигоди
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/34423.jpg)
Leave a Reply