Збройні формування Російської Федерації й надалі ігнорують режим припинення вогню та обстрілюють позиції підрозділів Об’єднаних сил.Так, протягом минулої доби, 3 березня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.
Російсько-окупаційні війська відкривали прицільний вогонь з гранатометів різних систем неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї. Зі станкових протитанкових гранатометів противник здійснив декілька неприцільних пострілів у бік українських позицій біля Водяного, що поблизу Донецька, а неподалік Кам’янки українських захисників загарбники обстріляли зі стрілецької зброї.
“Неподалік населеного пункту Причепилівка, російсько-окупаційні війська вкотре порушили режим припинення вогню та обстріляли позиції наших захисників застосувавши підствольний гранатомет та стрілецьку зброю”, – йдеться в повідомленні.
Внаслідок обстрілу, кульове поранення отримав військовослужбовець Збройних Сил України.
“Захисника доправили до лікувального закладу, де йому надають необхідну медичну допомогу. Стан здоров’я військовослужбовця – задовільний”, – розповіли в ООС.
На обстріли противника українські захисники відповідали вогнем у відповідь.
Від початку поточної доби, 4 березня, зафіксовано два порушення режиму припинення вогню. Вранці, в районі Водяного, що неподалік Донецька, противник здійснив кілька пострілів у напрямку українських захисників, застосувавши 120 мм міномети. А поблизу Пісків окупанти вели вогонь у напрямку наших позицій з великокаліберних кулеметів.
“Серед наших воїнів бойових втрат немає”, – додали в пресслужбі.
Leave a Reply