RADIO7

#добреналаштоване

На День Незалежності замість параду пройде Хода гідності

На День Незалежності замість параду пройде Хода гідності

Замість параду на День Незалежності України, 24 серпня, пройде Хода гідності за участю президента Володимира Зеленського і військових, волонтерів, добровольців, ветеранів АТО, медиків, учителів, спортсменів, дипломатів та ін. Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Богдан на брифінгу в Києві.

«Цього року Україна святкувати День незалежності у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності. Цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна», — сказав він.

За словами Богдана, у ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього голова держави звернеться до українського народу. Також у центрі Києва відбудеться концерт, організацією якого займається один із найвідоміших українських режисерів.

Нагадаємо, 9 липня президент України Володимир Зеленський повідомив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24 серпня перенаправляють на виплати премій військовим, а самого параду не буде. «Але буде новий формат», — додав він.

Водночас все одно вийти на парад закликав спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Дивись:11:26

https://www.youtube.com/watch?v=lVchknkutYI

Джерело: https://www.unian.ua/society/10634991-na-den-nezalezhnosti-zamist-paradu-proyde-hoda-gidnosti.html

Leave a Reply