RADIO7

#добреналаштоване

МВФ назвав мету співпраці з Україною

МВФ назвав мету співпраці з Україною

Метою програм Міжнародного співробітництва фонду з Україною є досягнення сталого економічного зростання в країні і підвищення рівня життя людей. Про це заявив офіційний представник фонду Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні, передає РБК Україна з посиланням на повідомлення МВФ.

Відповідаючи на питання про те, що деякі кандидати в президенти в Україні вимагають припинити співпрацю з МВФ, Райс заявив, що фонд не займаємося політикою, а займаємось економікою. “Тому наша увага зосереджена – і це вірно для всіх країн – на тому, що відповідає інтересам економіки країни і добробуту народу цієї країни”. Райс підкреслив, що МВФ для цього працює з урядами країн на всіх рівнях політичних систем.

Представник МВФ нагадав, що в грудні 2018 року фонд затвердив нову програму з Україною, а в січні директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком запевнила у підтримці країни. “Вона зазначила нагальну необхідність прискорити проведення реформ, щоб вивести Україну на шлях стійкого зростання і підвищити рівень життя людей”, – нагадав Райс.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/mvf-nazval-tsel-sotrudnichestva-ukrainoy-1549615098.html

Leave a Reply