В Ужгородському скансені триває Museum Selfie Day – міжнародна акція, яка відбувається в усьому світі всередині січня. Усі охочі можуть прийти, зробити світлину, запостити її у мережу Фейсбук і безкоштовно прогулятися скансеном.
Тетяна СОЛОГУБ-КОЦАН, завідувачка відділу науково-освітньої роботи Закарпатського музею народної архітектури та побуту
Відвідувач повинен підійти до каси музею і сказати кодове слово «музейне селфі». Його впускають безкоштовно до музею. Ну і він уже заходить, знаходить собі локацію, яка йому більш до вподоби. Це може бути музейна хатинка, можливо, зайти всередину і сфотографуватися з якимось цікавим, або улюбленим експонатом. І вже тоді викладати фото у соціальну мережу Фейсбук. Обов’язково мають бути хештеги, які вказані на нашій сторінці. Це #MuzeumSelfie та #ужгородський_скансен.
Містяни і туристи також активно долучаються до акції. Фотографуються і працівники скансену. Підтримують всесвітній флешмоб і тим самим популяризують відвідування музеїв в Україні.
Тетяна ШІМОН, ужгородка
Тут класно, бо сьогодні дозволяють всюди походити і , як то кажуть, зелене світло у музеї. Можна обрати будь-який фон, Селфі я не дуже люблю, але, я сподіваюся, що на цьому селфі основна прикраса цього фото не я, а те, що на фото.
Власник селфі, яке отримає найбільше вподобань у мережі – отримає подарунок від музею: календар та дитячу абетку.
Leave a Reply