Змагання проходили 12-18 серпня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Тут проходив ХVІ Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників “Школа безпеки”, в якому взяла участь команда наших маленьких барсівців. Під час змагань “Барсові діти-2” вибороли: ІІІ-місце у агітаційно-презентаційному конкурсі “Візитна картка”; ІІІ-місце на дистанції “Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення”; стали лауреатами фестивалю патріотичної пісні “Я – патріот України”, а за результатами психологічного тренінгу стали “Найактивнішою командою”. У загальнокомандному заліку увійшли в п’ятірку найкращих. Також усі учасники змагань отримали сертифікати про проходження курсу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності і володіння основними теоретичними знаннями і практичними навичками щодо дій у надзвичайних ситуаціях і надання домедичної допомоги.
Мукачівці серед 5 найкращих команд юних рятувальників на всеукраїнських змаганнях
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/9d232fe10819aa1647f0aee610508837_XL.jpg)
Leave a Reply