Мукачівський Водоканал модернізує насосні станції. На кожному водозаборі замість одного старого насосу встановлять по три нові. Це дасть змогу збільшити час постачання води містянам з 18-ти до 24-х годин на добу. Нове обладнання допоможе регулювати потужність постачання та суттєво зекономить електрику. До прикладу, зараз старий насос споживає майже 60 кіловат, а три нових загалом – 22. Проект коштуватиме місту 7 мільйонів гривень.
Новації запровадять на трьох міських водозаборах – Севастопольському, Чернишевському та Центральному. Завдяки цьому цілодобове водопостачання з’явиться на понад 50-ти вулицях Мукачева: в центральному районі, ДОСах та районі залізничного вокзалу. Роботи вже розпочали, їх проводять вночі, аби не порушувати графік постачання води. На час ремонту воно буде за графіком.
Leave a Reply