RADIO7

#добреналаштоване

Мукачівський державний університет приєднався до Регіонального Альянсу Danube Enerdy+

Мукачівський державний університет приєднався до Регіонального Альянсу Danube Enerdy+

19 березня в Мукачівському державному університеті відбувся круглий стіл «Роль органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів та науково-дослідних інституцій у розвитку і впровадженні інновацій у сфері енергоефективності».

Головна мета заходу – підвищення потенціалу молодих новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні.

Серед партнерів проекту – організації з Німеччини, Болгарії, Словаччини, Словенії, Хорватії,Чехії, Румунії, Сербії та України.

Ректор Мукачівського державного університету проф. Т.Д. Щербан наголосила, що університет приділяє значну увагу питанню наукової діяльності та висловила сподівання, що участь у Міжнароному проекті Регіональний Альянс надасть більше можливостей для МДУ.

Спікер круглого столу – голова правління Агентства розвитку «Європоліс» Олег Лукша та менеджер проекту Наталія Носа  ознайомили учасників круглого столу з напрямами проекту, за якими молоді науковці можуть створювати інноваційні стартапи задля розвитку регіону та збереження його енергоефективності.

Виконання таких проектів можливе під час написання студентами магістерських робіт, які містять інноваційні складові, і в подальшому, за підтримки університету, зможуть впровадити та отримати бажані результати. Написання інноваційних проектів «Стартап» надає для молодих науковців можливості участі в міжнародних конкурсах, грантах, проектах, повідомили в МДУ.

Джерело: http://osvita.uz.ua/mukachivskyj-derzhavnyj-universytet-pryyednavsya-do-regionalnogo-alyansu-danube-enerdy/

Leave a Reply