RADIO7

#добреналаштоване

Молодь Іршавської ОТГ вчилася навичкам лідерства та створення команди

Молодь Іршавської ОТГ вчилася навичкам лідерства та створення команди

В Іршавській ОТГ відбувся тренінг для молодіжної громади ОТГ, присвячений реалізації ідей, лідерським навичкам та командотворенню.

Захід організував Закарпатський ЦРМС, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з відокремленим підрозділом Національної молодіжної ради України.

«Це навчання ми провели на прохання нещодавно створеної молодіжної ради Іршавської ОТГ, – повідомив радник із питань регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС Микола Сюсько. – На тренінгу ми розглядали питання реалізації ідей і, зокрема, як їх можна реалізовувати на практиці. Крім того були розглянуті теми лідерства та командотворення. Приємно, що під час тренінгу в молоді з’явилося дуже багато ідей, які можна реалізувати в Іршавській ОТГ. Сподіваємося, цей семінар допоможе реалізувати їх на практиці».

За словами радника, подібні освітні заходи для активної молоді Закарпатських ОТГ Центр розвитку місцевого самоврядування планує проводити й надалі. Тим паче, Вільховецька та Тячівська ОТГ вже задекларували бажання створити молодіжні ради в своїх громадах, інформує Закарпатський ЦРМС.

https://goloskarpat.info/society/5c6273574b340/?utm_content=03144

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply