RADIO7

#добреналаштоване

Модернізація: застарілі газорегуляторні пункти на Закарпатті замінять на нові

Модернізація: застарілі газорегуляторні пункти на Закарпатті замінять на нові

Найбільше — на Іршавщині

44 – саме таку кількість нових ШГРП працівники АТ «Закарпатгаз» встановлять по всій області у поточному році. Найбільше нових пунктів замінять на Іршавщині — 9 одиниць, на Ужгородщині, Мукачівщині та Свалявщині — по 7 одиниць. У підприємстві пояснюють: це обладнання — дуже важливе, адже забезпечує такий тиск газу у системі, який потрібний споживачам у побуті.

Наразі по всій території Закарпаття встановлено понад 1000 газорегуляторних пунктів. Значна частина з них використовується по 20 і більше років. Лише у минулому році газовики замінили 40 ШГРП, які вичерпали термін експлуатації та були визначені як зношені.

Закупка обладнання та його встановлення здійснюється за кошти, які споживачі сплачують за розподіл газу (доставку), — наголошують у компанії. Саме тому своєчасна оплата є надзвичайно важливою для забезпечення стабільного та безперебійного газопостачання закарпатцям.

Обладнання, яке встановлюють закарпатські газовики, виготовляється на новітньому заводі «RGC Production» та відповідає європейським вимогам. Воно має багатоступінчастий захист, мінімізує витоки газу, а значить — і аварійні ситуації. Це гарантує стабільну подачу блакитного палива у кожну оселю.

                                                                                                                                                                                  Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Leave a Reply