RADIO7

#добреналаштоване

Мода, дизайн, стиль – це наче якийсь елемент у крові, який у мене завжди був, – дизайнерка Лора Арт (аудіо) 19.03.2018

Мода, дизайн, стиль – це наче якийсь елемент у крові, який у мене завжди був, – дизайнерка Лора Арт (аудіо) 19.03.2018

Дизайнерці Ларисі Богдан, більш відомій як Лора Арт, всього тридцять, а її творчий доробок уже складає понад тисячу неординарних та яскравих моделей. Її основний меседж творчості – “вільні духом”. Хоча сама пані Лариса погоджується, що це загалом філософія її життя.

 

У випуску – про власний стиль дизайнерки, творчий процес над колекціями, участь у різних арт-проектах та про підхід до виховання стилю у дітей.

 

Творчий процес над колекцією, який він?

Лора Арт: Насправді у мене така кількість картинок у голові – бачу їх всюди, дивлячись на тканини, на людей, на речі, на природу… тобто, це такий постійний потік. Просто інколи я щось встигаю вихопити і зібрати їх у капсульні колекції. Є дуже багато ідей, які хочеться втілити, але, на жаль, не завжди це може бути затребувано, або ж є певна тематика чи подія. Насправді, це просто безперервний потік, який іде і тільки “відшивай, відшивай”… З цим не має проблем. Буває інколи хочеться зробити якісь замальовки, адже я – художник-модельєр. Малювала багато в університеті, зараз же, здебільшого, коли є натхнення та настрій. А буває просто беру кусок тканини, ріжу і вже одразу створюю готовий виріб. Дуже люблю використовувати метод наколки на манекен. Це мій улюблений спосіб, беру дуже велику кількість тканин і збираю на манекені готовий костюм, потім його розколюю та зшиваю…

 

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі:

 

Leave a Reply