Мистецька акція “Різдвяна листівка з Ужгорода” стартувала в обласному центрі

Діти віком від 2 до 16 років можуть запропонувати свої малюнки на зимову тематику. 12 робіт, які наберуть найбільшу кількість вподобань у соцмережі Фейсбук, надрукують і помістять до новорічного набору.

Чотирнадцятирічна Едіта малює різдвяну листівку. Дівчинка розповідає: участь в акції бере вдруге. Торік зображала Санту, сніговика та сани, і тоді її роботу обрали для друку.

ЕДІТА МИРОНЧУК, малює різдвяну листівку

Я тепер малюю купку пряників, мені сподобалось компонувати кольори і робити пряники об’ємними за допомогою градієнтів. Надіюся, моя листівка набере певну кількість лайків.

Про ідею акції «Різдвяна листівка з Ужгорода» розповідає її авторка Ірина Бреза.

ІРИНА БРЕЗА, авторка ідеї

Подумали, що нема в нас такої загальної акції, яка пов’язана була би з різдвяними листівками. Зараз як вітаємо один одного? Смс, навіть уже і не смс, месенджер, кілька слів, якась заїжджена фотографія, через вайбер, через інші соцмережі. І втрачається зв’язок: такий дружній, теплий, родинний, як раніше розсилали листівки. Ми вирішили започаткувати таку акцію «Різдвяна листівка з Ужгорода». Така листівочка була, тут марку можна наклеїти, адресу написати, як в старі, добрі часи. І відправити у будь-яку країну, в частину земної кулі, і в Ужгороді. І будь-де, це такий хороший подарунок. Ці листівки можна буде придбати, а кошти підуть на благодійні цілі.

За словами Ірини Брези, торік діти надіслали понад 70 робіт. З них надрукували 12 малюнків. Цього разу акція завершиться 20 грудня: переможці отримають солодощі та набір із 12-ти листівок з марками.

Відзначимо, мистецько-святкову акцію «Різдвяна листівка з Ужгорода» започаткував Ужгородський прес-клуб спільно з друкарнею Print Line Studio. Для участі необхідно з 29 листопада по 20 грудня надіслати малюнки (якісні скани) з інформацією: ім’я дитини, вік, контакти батьків на email: uzhgorod@cure.org.ua та konkurs.printline@gmail.com з поміткою Christmas card.

Проголосувати за роботи можна на сторінках Printlinestudio та Zaholovok.com.ua у соцмережі Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *