RADIO7

#добреналаштоване

Мін’юст США надасть Конгресу документи розслідування Мюллера

Мін’юст США надасть Конгресу документи розслідування Мюллера

Міністерство юстиції Сполучених Штатів погодилося передати Конгресу основоположні докази, зібрані спецпрокурором Робертом Мюллером під час розслідування втручання Росії у вибори президента США в 2016 році. Про це повідомив голова комітету Палати представників у справах юстиції Джерольд Надлер, передає РБК-Україна з посиланням на сайт конгресмена.

“Департамент поділиться з нами першим із цих документів пізніше сьогодні. Всі члени Судового комітету – і демократи, і республіканці – зможуть переглянути їх. Ці документи дадуть нам змогу виконати наші конституційні обов’язки і вирішити, як реагувати на звинувачення, висунуті проти президента спецпрокурором”, – йдеться в заяві Надлера.

Конгресмен також підкреслює, що неприпустимо, щоб хтось “перебував вище закону”, а “американський народ заслуговує прозорості”.

Зазначимо, члени комітету 11 червня мають намір проголосувати за резолюцію, яка дасть змогу через федеральний суд домагатися від генпрокурора США Вільяма Барра і колишнього провідного юрисконсульта Білого дому Дона Макгана виконання вимог Конгресу.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/minyust-ssha-predostavit-kongressu-dokumenty-1560209769.html

Leave a Reply