RADIO7

#добреналаштоване

Microsoft запрошує українських учнів до участі у техконкурсі Imagine Cup Junior

Microsoft запрошує українських учнів до участі у техконкурсі Imagine Cup Junior

Компанія Microsoft люб’язно запрошує до участі в конкурсі Imagine Cup Junior українських школярів, студентів коледжів та першокурсників у віці від 13 до 18 років. Це глобальна ініціатива з розвитку актуальних технологічних навичок, яка присвячена штучному інтелекту та використанню інноваційних технологій в рамках ініціативи AI for Good.

Зареєструватись на подачу заявки можна за цим посиланням.

Щоб взяти участь у програмі керівнику, викладачу, куратору або батькам необхідно надіслати заявку з описом проєкту, створеного командою від одного до шести осіб. Команда повинна створити концепцію рішення з використанням технологій Microsoft згідно з встановленою тематикою до 21 травня 2021 року.

Microsoft-Imagine-Cup

Починаючи з листопада 2020 року, учасники мають доступ до серії вебінарів та онлайн-хакатонів зі штучного інтелекту (ШІ). Ви можете вибрати серед різних тем, наприклад: «Вступ до ШІ та машинного навчання», «Застосування в реальному житті: Як ШІ вже змінює ваше життя».

Реєстрація доступна усім бажаючим за цим посиланням:  https://microsoftedu.eventbuilder.com/ImagineCupJunior.

«Ми дуже раді, що молоді люди зможуть представити свої роботи для участі в конкурсі Imagine Cup Junior. Це унікальна ініціатива, яка дозволить їм навчитись розв’язувати складні задачі, отримати досвід проєктної роботи, завести нових друзів і, що найголовніше, в результаті змінити на краще світ навколо. Покоління сьогоднішніх школярів має всі шанси для того, аби зіграти значну роль у формуванні направлення штучного інтелекту та інноваційного майбутнього у найважливіших сферах життя», — йдеться в оголошенні організаторів.

І, нарешті, 10 червня 2021 року будуть оголошені тільки 10 переможців з кращими проєктами – вони отримають кубок Imagine Cup Junior та доступ до наставницької онлайн-сесії з віцепрезидентом Microsoft.

Джерело.

Leave a Reply