RADIO7

#добреналаштоване

Microsoft працює над «наступним поколінням» Windows

Microsoft працює над «наступним поколінням» Windows

Учора Microsoft почала свою конференцію розробників Build, і навколо анонсів різних продуктів від техгіганта з’являється маса новин. У той час як конференція значною мірою орієнтована на розробників, генеральний директор Сатья Наделла під час вступного слова згадав, що компанія скоро поділиться «одним з найзначніших оновлень Windows за останнє десятиліття», коли буде говорити про можливості Windows для розробників.

Microsoft

«Незабаром ми поділимося одним з найзначніших оновлень Windows за останнє десятиліття, щоб відкрити великі економічні можливості для розробників і творців», – сказав Наделла людям, які дивилися програмну доповідь. Далі виконавчий директор сказав, що він особисто тестував останню версію ОС протягом останніх декількох місяців. «Я неймовірно радий новому поколінню Windows. Сьогодні ми створюємо більше можливостей для кожного розробника Windows і вітаємо кожного творця, який шукає найінноваційнішу, найновішу, найвідкритішу платформу для створення, поширення і монетизації застосунків», – заявив Сатья Наделла.

Microsoft Satya Nadella

Коментарі Наделла, схоже, підтверджують недавній звіт, в якому говорилося, що Microsoft працює над оновленою версією Microsoft Store, яка надасть розробникам велику гнучкість при поширенні їх програмного забезпечення. Серед змін, які компанія, як повідомляється, запланувала, є включення дозволу компаніям використовувати свою власну платіжну систему для збору комісії за покупки в застосунку. Це те, що дозволило б розробникам уникнути поділу доходів.

Тизер з’явився всього через тиждень після того, як компанія підтвердила, що припиняє розробку Windows 10X, спрощеної версії своєї операційної системи, призначеної для пристроїв з двома екранами. Microsoft заявила, що інтегрує елементи Windows 10X в Windows 10. Очікується, що принаймні деякі зі змін інтерфейсу, пілотованих Microsoft з Windows 10X, дійдуть до Windows 10 з оновленням Sun Valley наприкінці цього року.

Цікаво, що Сатья Наделла говорить саме про «Windows наступного покоління», тоді як Microsoft зазвичай називає всі актуальні версії ОС «Windows 10». Це може вказувати на те, що компанія готує значніші зміні в Windows, ніж просто оновлений користувальницький інтерфейс.

Джерело.

Leave a Reply