RADIO7

#добреналаштоване

Месенджер Viber отримав масштабне оновлення

Месенджер Viber отримав масштабне оновлення

Додаток для обміну миттєвими повідомленнями Viber отримав 10 версію, з масштабним редизайном і “поліпшеною взаємодією з користувачем”.

Новий дизайн досить радикально відрізняється від попередньої версії Viber, а також виглядає набагато більш сучасним, пише НВ, посилаючись на  Digital Trends .

За словами представників Viber, основний упор робився на реалізацію простої навігації в додатку Viber і поліпшення доступу до таких речей, як приватні і групові чати, спільноти, чат-боти і так далі. Також є новий екран “Дзвінки”, де користувачі можуть знайти свої найостанніші дзвінки, отримати доступ до контактів і багато іншого.

Viber також додає в додаток низку нових функцій, в тому числі приховані чати. У цих чатах користувачі Viber можуть спілкуватися з іншими користувачами в спільнотах Viber без необхідності обміну своїми номерами телефонів. Це робить Viber набагато більш схожим на соцмережі та забезпечує безпеку користувачів при спілкуванні в Інтернеті. Також в Viber були додані групові дзвінки.

Цей крок відбувається незабаром після того, як Apple запустила Group FaceTime – однак Viber в даний час підтримує тільки групи до п’яти осіб і тільки в голосових дзвінках, а не в відеодзвінках.

“Запуск Viber 10 відбувається після інтенсивних досліджень і тестування користувачів, які покращують і полегшують комунікаційні можливості для багатьох людей, які використовують Viber в усьому світі. Ми хочемо зробити наш продукт швидше, простіше і безпечніше”, – говорить Джамель Агауа, генеральний директор Viber.

Оновлення доступно в App Store і Google Play. Останнє значуще оновлення сервісу відбулося кілька місяців тому, в 2018 році.

Джерело: https://techno.nv.ua/ukr/it-industry/grupovi-dzvinki-mesendzher-viber-otrimav-masshtabne-onovlennya-50004683.html

Leave a Reply