Матфак УжНУ підготував книгу та сайт про своїх випускників та викладачів

Третя книга про математичний факультет та його випускників побачила світ уже цього літа. Про те, чим вона відрізняється від двох попередніх, хто доклався до створення й де з нею можна ознайомитися, розповів декан підрозділу Михайло Повідайчик.

За його словами, дві попередні книги розповідали про викладачів підрозділу та його історію. Цього разу упорядник та автор книги Степан Поляк вирішив акцентувати увагу саме на випускниках і викладачах, а їх за роки роботи підрозділу чимало – майже 7 тисяч.

– Ця книга доповнює попередні, адже факультет розвивається й тут працює багато молодих викладачів, інформації про яких не було в попередніх виданнях. Так, у книзі наведено основні дані про 179 викладачів не тільки математичного, а й тих факультетів, де наші випускники викладають математичні дисципліни. Особливістю видання також є те, що в ньому представлено фото більшості з 6819 (на 2016 рік) випускників-математиків, – каже декан.

Негласним хранителем історії матфаку є Степан Поляк, тож звернулися до нього по допомогу в підготовці книги, яку вирішили приурочити до 50-ліття підрозділу.

Для підготовки книги треба було опрацювати масу архівних даних, просканувати фотоальбоми випускників та підготувати сайт із цими ж даними в електронному вигляді. Тому до робочої групи долучився з десяток викладачів факультету, студентів та випускників.

До слова, видати книгу вдалося саме завдяки фінансовій підтримці небайдужих викладачів та випускників.

Михайло Повідайчик повідомляє: «Нині з виданням можна ознайомитися в університетській бібліотеці, а також у деканаті математичного факультету. Сподіваємося, що воно буде цікавим нашим випускникам, а також дослідникам історії УжНУ».

Джерело: Медіацентр УжНУ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *