RADIO7

#добреналаштоване

Майже три сотні будинків на Ужгородщині та Іршавщині пошкодив недільний буревій

Майже три сотні будинків на Ужгородщині та Іршавщині пошкодив недільний буревій

292 будинки на Ужгородщині та Іршавщині пошкодив недільний буревій. Грошима людям допоможуть з обласної програми «Турбота», – ОДА 292 будинки на Ужгородщині та Іршавщині пошкодив недільний буревій.

Про це повідомили в управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій області. Внаслідок погіршення шквалистих поривів вітру, грози та граду, які накрили область 7-го липня, найбільше постраждало село Сюрте неподалік Ужгорода – тут пошкоджені покрівлі у півсотні будинків, школі, сільраді та трьох магазинах. В Іршавському районі, де випав град розміром з волоський горіх, пошкоджений 241 житловий будинок – у селі Великий Раковець, там же, а також в райцентрі та Заболотному побило дахи садочків. Для ліквідації наслідків негоди залучили 16 одиниць спецтехніки та 65 рятувальників.

На місцях зараз працюють спеціальні комісії, які обстежують пошкоджені будинки та визначають розмір завданої матеріальної шкоди. У Закарпатській обласній адміністрації повідомили – грошима на відновлення допоможуть з обласної програми «Турбота». Про які суми йдеться, поки не уточнюють.

 

Leave a Reply