RADIO7

#добреналаштоване

Майже три мільярди гривень Закарпатська митниця скерувала у державну скарбницю цьогоріч

Майже три мільярди гривень Закарпатська митниця скерувала у державну скарбницю цьогоріч

Упродовж січня-квітня 2021 року Закарпатська митниця Держмитслужби  скерувала до Держбюджету 2 млрд 915,3 млн грн, що на 1 млрд 118,5 млн грн, або на 62,2% більше, ніж в аналогічному періоді 2020 року.

Основні бюджетоформуючі товари, які дозволили митниці ефективно та в значних розмірах наповнити державну скарбницю, були: автомобілі легкові (митне оформлення яких забезпечило надходження 1 млрд 44 млн грн); електричні водонагрівачі (91,8 млн грн); кузови (90,6 млн грн); машини АОІ (88,7 млн грн);  моторні ТЗ (86,0 млн грн); монітори та проектори (65,4 млн грн); трактори (54,7 млн грн)  та інші.

Варто зазначити, що позитивна динаміка у надходженнях за перші чотири місяці п.р. забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості на 89,1 млн грн; донарахувань за напрямом класифікації товарів – 900 тис грн; контролю за правильністю декларування країни походження товару – 16,5 млн грн.

Як зазначають фахівці Закарпатської митниці, досягнути стабільності надходжень вдається, перш за все, завдяки діловій активності бізнесу Закарпаття, а також належному рівню взаємодії і партнерських відносин між експортерам-імпортерами та митницею. Адже прозорість та прогнозованість у роботі митного органу дають можливість підприємцям активніше здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, що, в результаті, сприяє ефективному наповненню Держбюджету.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

 

Leave a Reply