Кількість пільгових пасажирів, які користуються в Мукачеві послугами комунального пасажирського транспорту комунального підприємства «Мукачівпастранс» зросла до 45%. За проїзд у міському транспорті вони не сплачують, натомість підприємство отримує компенсацію з міського бюджету за проїзд пільговиків. Щоденно комунальним транспортом користуються понад 10 тис. містян та гостей Мукачева . Загалом за минулий рік комунальний транспорт Мукачева перевіз майже 3,4 млн. пасажирів, – повідомив піл час щорічного звіту комунальних підприємств міста керівник КП «Мукачівпастранс» Олександр Бідзідя Відсоток виконання рейсів по маршрутам становить близько 98%. Валовий дохід підприємства за цей період становив 15млн 692 тис. грн. Середня заробітна плата водія на підприємстві становить 10 800 грн. Комунальним підприємством було сплачено до бюджету податок з доходів фізичних осіб в розмірі 1 млн. 152 тис. грн., ЄСВ – 1 млн. 339 тис. грн. та військового збору – 96 тис, повідомляють у Мукачівській міськраді.
Leave a Reply