Напередодні в Ужгороді провели майстер-клас для понад десятка дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, захисників України на сході, багатодітних сімей.
Діти декорували свічки, що є актуальним якраз до свята Стрітення.
Організатори заходу – Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закарпатський осередок ГО «Справа Кольпінга в Україні».
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Leave a Reply