RADIO7

#добреналаштоване

Майно санаторію «Малятко «закріпили» за Комунальною установою Закарпатської облради

Майно санаторію «Малятко «закріпили» за Комунальною установою Закарпатської облради

Для завершення робіт з реконструкції об’єкта незавершеного будівництва корпусу №1 та ефективного оздоровлення дітей області.

Так, у ході 13-ї сесії облради депутати ухвалили рішення «Про  передачу об’єкта незавершеного  будівництва – «Корпус №1 обласного  спеціалізованого  дитячого  пульмонологічного  санаторію «Малятко».

Як відомо, «Малятко» здійснює обстеження, лікування та реабілітацію дітей віком від 1,5 до 6 років із неспецифічною бронхо-легеневою патологією. Крім того, санаторій приймає на оздоровлення школярів у літній період, а з 2009 року – цілорічно дітей молодшого шкільного віку без відриву від навчальної програми (заняття проводяться на базі санаторію). Одночасно закарпатська здравниця може прийняти 80 дітей.

Тож, для створення умов з максимально ефективного оздоровлення дітей області, упровадження новітніх методик реабілітаційного лікування, розбудови сучасного реабілітаційного оздоровчого комплексу на базі  обласного  спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко», обласна рада вирішила  встановити, що об’єкт незавершеного будівництва – «Корпус №1 обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко», с. Оноківці, Ужгородського району – реконструкція» належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (комунальної  власності  області) в особі Закарпатської  обласної  ради, яка діє через орган, уповноважений управляти майном – Комунальну установу «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Відповідно до ухваленого рішення облради,  Комунальна установа після зарахування зазначеного об’єкта незавершеного будівництва на баланс, має здійснити необхідні організаційно-правові заходи з метою завершення робіт з реконструкції об’єкта незавершеного будівництва «Корпус №1 обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко», с.Оноківці, Ужгородського району – реконструкція» під лікувально-діагностичний корпус та введення його в експлуатацію у встановленому законодавством порядку.

Прес-служба Закарпатської облради

 

 

 

Leave a Reply