Лукашенко відреагував на протести в Білорусі

Лукашенко відреагував на протести в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше відреагував на протести в країні. За його словами, він готовий вести діалог з опозицією, однак не потерпить провокацій.

Про це повідомляє БелТА.

За його словами, ніхто не застосовував жодні репресії по відношенню до протестуючих.

“Ніхто ніяких репресій в порушення закону не робив і робити не буде. І ви виконаєте закон. І зникнуть будь-які розмови про репресії або ще про щось. Закон і тільки закон. Будете порушувати, будемо відповідати. І то ми ще м’яко відповідали. Чесно вам скажу: ми завжди стримували правоохоронців “, – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що готовий до діалогу з опонентами влади, однак на провокації буде відповідна реакція.

“Я хочу, щоб було спокійно. Щоб ми з вами вели діалог, якщо він є. Якщо ви здатні щось зробити для країни, я створю вам всі умови. Якщо ви будете боротися проти країни, навіть в найдрібніших речах вводити країну в хаос і дестабілізувати – ви отримаєте миттєву відповідь від мене. Це мої конституційні повноваження. За що ви мені закидаєте”, – зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, протести в Білорусі почалися після завершення виборів президента, за попередніми результатами ЦВК перемогу на них з більш ніж 80% голосів здобув Лукашенко.

При цьому в штабі головного конкурента Лукашенка Світлани Тіхановскої відмовилися визнавати результати виборів.

Джерело: РБК-УКРАЇНА

 

Діана

Leave a Reply