RADIO7

#добреналаштоване

Лижний сезон на Закарпатті вже у розпалі

Лижний сезон на Закарпатті вже у розпалі

На Закарпатті вже у самому розпалі лижний сезон. Любителі активного відпочинку їдуть у гори, щоб проїхатись з гірських схилів з вітерецем. А деякі туристи люблять просто помилуватись засніженими Карпатами та подихати кришталево чистим повітрям.

Якщо торік у цей період снігу у Карпатах насипало ще не так багато, то цьогоріч – його хоч відбавляй. Любителів активного відпочинку, яким до вподоби Карпатські схили, вистачає у цілій Україні і навіть за кордоном. Тут туристів приваблюють помірні ціни та чудова атмосфера.

Власники турбаз за трасами доглядають, а біля кожного підйомника можна побачити і інструкторів з гірських лиж. Вони без роботи у цей період не сидять.

Окрім того, до вподоби відпочивальникам і те, що тут є траси різної складності: як для новачків, так і для професіоналів. А ще, кажуть, приваблює смачна кухня, гостинність закарпатців, ну і звичайно – чудова природа.

Хоч лижників на гірських схилах і вистачає, однак, кажуть власники туристичних баз, торік відпочивальників у цей період було більше. Та більша половина зими ще попереду. А прогнози синоптиків любителів активного відпочинку тішать.

 

Leave a Reply