RADIO7

#добреналаштоване

Ліверпуль не пускають до Німеччини, Челсі сильніший за Тоттенхем, нічия Динамо. Головні новини за 4 лютого

Динамо зіграло внічию з болгарським ЦСКА 1948

Лідер чемпіонату України провів черговий спаринг на зборі в Туреччині і розписав нічию з болгарським клубом “ЦСКА 1948”. Цікаво, що в складі “Динамо” з перших хвилин вийшов 19-річний форвард Владислав Ванат. Забити йому не вдалося. У першому таймі за киян голом відзначився Циганков, після перерви Де Піна реалізував пенальті. “ЦСКА 1948” забив два голи у відповідь. У підсумку – 2:2.

Матч 1/8 Ліги чемпіонів РБ Лейпциг – Ліверпуль не відбудуться в Німеччині

Уряд Німеччини заборонив до 17 лютого польоти до Німеччини з країн, де були зафіксовані мутації коронавірусу, і “Ліверпуль” не отримав спеціального дозволу. Таким чином, перший матч 1/8 Ліги чемпіонів “РБ Лейпциг” – “Ліверпуль” відбудеться 16 лютого в іншій країні. Клубу Бундесліги потрібно визначиться з запасним варіантом до понеділка. Ймовірно гра буде перенесена до Будапешту.

УЄФА готує реформу Ліги чемпіонів

Сьогодні представники європейських ліг і асоціацій обговорять з УЄФА питання реформи Ліги чемпіонів. УЄФА пропонує з 2024 року скасувати груповий етап і розширити кількість учасників до 36. Команди будуть розподілені в одну лігу і до раунду плей-офф зіграють десять матчів за “швейцарською системою”. Повідомляється, що топ-ліги Європи отримають додаткові команди в ЛЧ.

Тухель переграв Моуріньйо в АПЛ

“Челсі” здобув другу перемогу під керівництвом нового тренера Томаса Тухеля. Вчора “сині” переграли в лондонському дербі “Тоттенхем” Жозе Моуріньо – 1:0. Єдиний гол з пенальті забив Жоржиньо. Для “Тоттенхема” ця поразка стала третьою поспіль у чемпіонаті. “Шпори” знаходяться в АПЛ на восьмому місці, “Челсі” – на шостому.

Клуб MLS має намір підписати де Пену

Клуб MLS “Даллас” зробив пропозицію київському “Динамо” по 28-річному вінгеру Карлосу де Пені, повідомляє журналіст TyC Sports Сезар Луїс Мерло. Київський клуб готовий відпустити уругвайця за три млн доларів. Контракт де Пени з “Динамо” закінчується через рік.

Ювентус продовжить контракт з Роналду

Туринський “Ювентус” збирається продовжити угоду з лідером команди Кріштіану Роналду. 36-річний португальський футболіст може підписати контракт з грандом Серії А до червня 2023 року. У нинішньому сезоні Роналду забив 22 голи в 23 матчах “Ювентуса”. Його нинішній контракт з “Юве” закінчується в червні 2022 року.

Атлетик вийшов до півфіналу Кубка Іспанії

Вчора визначився останній півфіналіст Кубка Іспанії-2021. “Бетіс” був близький до перемоги над “Атлетиком” Більбао, але пропустив гол у відповідь на 90+3 хвилині. Основний час і овертайм закінчилися з рахунком 1:1, а в серії пенальті більш вдалими був баскський клуб – 4:1. Таким чином в півфіналі Кубка зіграють “Севілья”, “Леванте”, “Барселона” і “Атлетик”. Жеребкування відбудеться сьогодні, п’ятого лютого.