RADIO7

#добреналаштоване

Лісівники Брустурянського ЛМГ рятують звірів від суворих морозів

Лісівники Брустурянського ЛМГ рятують звірів від суворих морозів

Разом із веденням лісового господарства, лісівники Брустурянського лісомисливського господарства займаються розведенням та охороною лісової фауни. Опіка диких звірів особливо потрібна взимку, саме тому лісівники впродовж літа-осені намагаються заготовити якомога більше кормів, аби допомогти лісовим мешканцям перезимувати.

Підгодівля диких звірів відбувається за допомогою спеціальних годівниць. У період тривалого снігопаду, лісівники практично кожного дня приходять до годівниць поповнити запаси, так як у цей час самостійно добувати їжу, тутешні мешканці лісу не в змозі.

Згідно останньої проведеної таксації, на території Брустурянського лісомисливського господарства проживають понад 170 оленів благородних та 300 козуль.

Крім цього в лісфонді постійно мешкають до 12 вовків, а тому популяція копитних часто змінюється.

Та незважаючи на це, головним чинником збереження фауни є саме підгодівля тварин у зимовий час, якою займаються лісівники. Підгодівельні майданчики розміщуються у нижній та середній полосах лісфонду на території всіх лісництв. Також біля кожної годівниці, лісівники обов’язково розміщують солонці.

Leave a Reply