RADIO7

#добреналаштоване

Ліквідація наслідків негоди в Іршаві

Ліквідація наслідків негоди в Іршаві

Протягом останнього тижня на території Закарпатської області склалися несприятливі погодні умови, які супроводжуються випаданням великої кількості снігу, а сьогодні добавилася і ожеледиця. Не оминула негода й Іршаву. Міською комунальною службою,  зважаючи на наявні технічні можливості, вживаються максимально можливі заходи по усуненню  наслідки негоди,

У зв’язку із значними сніговими опадами, Іршавська міська рада звертається до всіх суб’єктів господарювання з проханням  дотримуватися “Правил благоустрою Іршавської ОТГ», затверджених рішенням ІV сесії VIII скликання  Іршавської міської ради № 186  від 24.11.2017 р.

Зокрема, звертаємо Вашу увагу,  що, згідно  вищевказаних правил,  суб’єкти господарювання зобов’язані утримувати у належному стані прилеглу та закріплену територію, здійснювати прибирання, організовувати весь комплекс робіт по благоустрою, а саме – регулярне прибирання від снігу, льоду, здійснення протиожеледних заходів, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

Особливе прохання  до водіїв здійснювати  паркування  автомобілів таким чином, щоб не заважати техніці очищати дороги від снігу і без нагальної потреби не використовувати особистий автотранспорт.

Джерело: https://irshavaotg.gov.ua/

Leave a Reply