Вчора, 11 жовтня, о 16.18 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги поступило повідомлення про спробу самогубства 49-річного мешканця с. Лопухово, що на Тячівщині – чоловік ударив ножем собі у живіт. Фельдшерською бригадою № 1406 з Усть-Чорного, було надано першу медичну допомогу потерпілому та доправлено його до Тячівської районної лікарні. Життя чоловіка вдалося врятувати.
Лікарям швидкої вдалося врятувати чоловіка, що завдав собі шкоди
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/11.10-tab.png)
Leave a Reply