RADIO7

#добреналаштоване

Ліфт для людей з інвалідністю встановили в Ужгородському терцентрі

Ліфт для людей з інвалідністю встановили в Ужгородському терцентрі

В Ужгородському територіальному центрі соціального обслуговування департаменту соціальної політики міської ради встановили зовнішній ліфт для людей з інвалідністю.
Гвинтовий підйомник придбали у межах проєкту «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах», партнером якого є управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міськради. Платформа пристосована для людей з інвалідністю на візках, нею користуватимуться для підняття на поверхи і літні люди, які є пацієнтами терцентру. На сьогодні це 43 особи, із них 11 – вимушені переселенці.
«Для міської влади важливо, аби комунальні заклади були доступними для всіх без винятку людей», – наголосив міський голова Богдан Андріїв. Сьогодні керівник Ужгорода разом із секретарем міської ради Арсеном Мелкумяном, начальницею управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради Вікторією Тарахонич, радником міського голови Григорієм Шевчуком та директоркою терцентру Галиною Юсковець оглянули, як заклад облаштували спецзасобом.
Довідково. Проєкт «Соціальна турбота про здоров’я» реалізовується за співфінансування Європейського Союзу у межах Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Партнерство створюють словацькі та українські партнери: Кошицький самоврядний край, Закарпатський обласний центр соціально-трудової реабілітації та профорієнтації «Вибір» й управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради.

Leave a Reply