RADIO7

#добреналаштоване

Лідерство Ворскли, невдача Зорі, криза ПСЖ. Головні новини за 13 вересня

Зоря досі без очок

В другому турі чемпіонату України луганці приймали “Маріуполь”. Команда Скрипника намагалась грати першим номером, однак азовці були гострішими. Зрештою, вони й перемогли, забивши в середині другого тайму. Три очки “Маріуполю” приніс Топалов. Таким чином, “Зоря” стартувала в новому сезоні з двох поразок поспіль, команда Маркевича-молодшого піднялась на дев’яту сходинку.

Олександрія програла новачку

Команда Шарана ефектно стартувала, розгромивши в першому турі “Маріуполь”, однак в другому олександрійці поступились абсолютному новачку вищого дивізіону – “Минаю”. В першому таймі відзначився Антон Шиндер. Аргументів у відповідь у “Олександрії” не знайшлось. Матч так і завершився – перемогою “Минаю” 1:0.

Ворскла вийшла в лідери УПЛ

Нарешті в третьому матчі дня в чемпіонаті України зустрічались “Ворскла” та “Інгулець”. Підопічним Максимова вдалось забити по голу в кожному з таймів. Рахунок відкрив Степанюк, а закріпив перевагу ударом з пенальті Кане. Таким чином, “Ворскла” здобула другу перемогу поспіль та очолила турнірну таблицю. Щоправда, в рамках другого туру ще не зіграно один матч – “Рух” – “Шахтар”.

Анчелотті переграв Моуріньо

В Англійській Прем’єр-лізі відбулись два матчі. Спочатку “Лестер” розправився з “Вест Бромвічем”. Екс-захисник “Аталанти” Кастань відкрив рахунок, а Варді згодом реалізував два пенальті. В другому поєдинку “Тоттенгем” на власному полі поступився “Евертону” – в цій грі єдиний гол забив Калверт-Льюїн.

ПСЖ програє вдруге поспіль

Однак якщо невдачу з “Лансом” можна було пояснити відсутністю головних зірок команди, то принципова гра з “Марселем” – це вже тривожний дзвінок. До складу парижан повернулись Ді Марія та Неймар, однак вони не змогли забезпечити результат. В середині першого тайму рахунок відкрив Товен. Як виявилось, це був єдиний гол у поєдинку, який підсумувала масова бійка. На останніх хвилинах арбітр показав п’ять червоних карток. Таким чином, ПСЖ після трьох турів посідає 18 місце, щоправда, має гру в запасі. “Марсель” – п’ятий.

Валенсія починає з перемоги

В Іспанії відбулось левантійське дербі – “Валенсія” обіграла “Леванте” з рахунком 4:2. “Бетіс” вирвав перемогу в “Алавеса” завдяки голу Тельо на останніх секундах. А ось “Вільярреал” не зміг обіграти новачка Ла Ліги “Уеску” – нічия 1:1. З таким же рахунком завершилась гра “Вальядолід” – “Реал Сосьєдад.