RADIO7

#добреналаштоване

КСУ сьогодні не прийме остаточне рішення щодо закону про люстрацію

КСУ сьогодні не прийме остаточне рішення щодо закону про люстрацію

Конституційний суд України (КСУ) сьогодні, 4 липня, не буде приймати рішення щодо конституційності закону про очищення влади (закон про люстрацію). Про це РБК-Україна повідомило джерело в КСУ.

КСУ сьогодні не прийме остаточне рішення через відсутність частини суддів.

“Зараз неможливо передбачити, чи буде прийнято рішення КСУ щодо закону про люстрацію. Все залежить від суддів, коли буде достатня кількість голосів для того, щоб прийняти рішення. Вони говорили, що сьогодні буде рішення, а тепер вони кажуть, що сьогодні не буде рішення. Тобто судді навіть самостійно не можуть передбачити це”, – повідомив співрозмовник агентства.

За даними джерела РБК-Україна, в КСУ не вистачає голосів суддів.

“Голосування може бути, але це не означає, що може бути рішення. Якщо б були голоси, то рішення було б, розумієте. Зараз немає інформації, що рішення буде. Також судді не всі поки є. Сьогодні рішення не буде”, – додало джерело.

Також цю інформацію підтвердила голова комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар за підсумками зустрічі з головою КСУ Наталією Шапталою.

“Донесли настрої, які є сьогодні у людей щодо можливої відміни декомунізації і люстрації. Ключове – розгляд цих питань буде після обіду, і, як нас запевнили, проміжним, без остаточного рішення. Оскільки частина суддів відсутня”, – написала вона в Facebook.

https://www.facebook.com/vsiumar/posts/1556083687859444

Нагадаємо, біля будівлі Конституційного суду України вранці у четвер, 4 липня, розпочався протест проти скасування закону про люстрацію.

Відзначимо, в травні КСУ в черговий раз відклав розгляд закону про люстрацію.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/ksu-segodnya-primet-finalnoe-reshenie-zakonu-1562233665.html

Leave a Reply