Активний відпочинок разом з Богом. Велопробіги “Всією родиною” популяризують на Закарпатті. Такий захід, ініційований Мукачівською греко-католицькою єпархією, завтра відбудеться у Сваляві. Адже активний відпочинок – це запорука не тільки здорового тіла, а й здорового духу. А ще, чудовий спосіб об’єднати родину та спільно провести час. Стартує велопробіг завтра, 27 липня, о 10 годині ранку. Відправною точкою стане храм Різдва Богородиці. Відзначимо, впродовж літніх канікул, аналогічні заходи для молоді та вірників організовують по всіх деканатах єпархії.
Leave a Reply