RADIO7

#добреналаштоване

Кожен новий день – не просто ще одна дата в календарі, а можливість вкотре показати окупантам, що в Україні на них чекають лише смерть і ганьба.

Кожен новий день – не просто ще одна дата в календарі, а можливість вкотре показати окупантам, що в Україні на них чекають лише смерть і ганьба.

Український спротив доводить свою ефективність, ворог виснажується, техніка горить, російські військові здаються в полон. 

Окупанти продовжують жорстокі та підступні обстріли мирних об’єктів, навіть не приховуючи це.  

Але хіба це зламає нас?! Навіть українські дідусі голими руками зупиняють ворожу техніку.  А що вже казати про військових? Ми будемо ще краще захищати свою землю!

Наші завдання незмінні – всі сили на допомогу захисникам!

▪️ забезпечуйте війська та територіальну оборону усім необхідним
▪️ продовжуйте партизанську боротьбу: ускладнюйте рух ворога, робіть завали, готуйте коктейлі Молотова, виготовляйте шипи для проколу коліс ворожої техніки тощо
▪️ надсилайте інформацію про рух ворога через офіційний чат-бот ➡️ t.me/stop_russian_war_bot
▪️ поширюйте правду про війну в Україні: телефонуйте родичам і знайомим в РФ та Білорусь, пишіть коментарі в інтернеті, поширюйте публікації
▪️ якщо ви перебуваєте за кордоном – виходьте на мітинги з вимогою до РФ зупинити війну та закликом до світової спільноти запровадити ще більше санкцій 

ЦЕ НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО!

Інформація – така ж ефективна зброя. Ми закликаємо блогерів, лідерів громадської думки долучатися до захисту країни.

Розповідайте про війну в Україні 24/7. Нехай громадяни РФ, Білорусі знають, в які злочини їх втягнуло керівництво цих держав, а міжнародна спільнота  усвідомлює масштаби та героїзм нашого спротиву! 

Слава Україні! Разом переможемо!

#СТОЇМО
#ЗупинимоОкупантів
#stoprussia

Leave a Reply