RADIO7

#добреналаштоване

Кораблики надії поплили в ужгородські родини з рук гвардійці

Кораблики надії поплили в ужгородські родини з рук гвардійці

Флешмоб, який котиться містами України на підтримку моряків, що знаходяться в полоні, підтримали гвардійці 4 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України в місті Ужгороді. Одночасно, в перший день Різдва, у Львові, Рівному, Ужгороді та Тернополі на центральні площі міст вийшли гвардійці, аби у святковий день згадати імена тих, хто не може зустріти Різдво разом зі своїми родинами.

Заздалегіть гвардійці власними руками з паперу зробили кораблики. На кожному з них написали прізвище одного з полонених та назву судна, на якому він перебував. 7 січня, о 12 годині дня, гвардійці вийшли на центральні площі міст та дарували кораблики перехожим.

«Ми хотіли аби ці відважні моряки зустріли Різдво разом з родинами, але вони в руках ворога, – розповідає строковик Максим Дмитрук. – Ми роздавали ці кораблики аби люди знали імена людей, які наразі дуже сумують за своїми домівками. Але їх імена будуть в українських родинах. Сподіваюсь, що мине зовсім мало часу і вони повернуться на Батьківщину».

Люди на вулицях реагували по різному: деякі зі сльозами на очах, деякі дивувались. Були й такі, що пропонували передати кошти родинам захоплених моряків.

Військова частина 3002
Національної гвардії України

Leave a Reply