RADIO7

#добреналаштоване

Комісар ОБСЄ Ламберт Заньєр обговорив з мером Мукачева майбутні перспективи міста

Комісар ОБСЄ Ламберт Заньєр обговорив з мером Мукачева майбутні перспективи міста

Також, в рамках візиту Ламберт Заньєр відвідав угорську школу та зустрівся з угорською спільнотою.

Вчора, Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Ламберт Заньєр, разом з делегацією зустрівся з мером міста Мукачева, з яким обговорили питання розвитку міста.

Андрій Балога розповів комісару про відкриття європейського зразка дошкільного навчального закладу, Центру дитячої творчості дітей та юнацтва, а також про плани реконструкції дитячої юнацької спортивної школи.

Мер міста зазначив, що таким чином національні меншини міста мають створені умови для повноцінного розвитку, більше того реалізовується проект реконструкції будівлі і створення Будинку національних спільнот.

Обговорили й децентралізацію в регіоні. Наразі місто очікує прийняття законопроекту про приєднання громад до міст обласного значення. Окрім того йшлося про інвестиційну привабливість міста.

— Ми обговорювали економічний розвиток, питання децентралізації, як це діятиме в майбутньому в регіоні, також це може стати можливістю для приваблення інвесторів, та можливістю економічного зростання регіону, – зазначив  Ламберт Заньєр.

— Також я зустрівся з угорською спільнотою, відвідав угорську школу сьогодні зранку, також, беру до уваги румунську спільноту, ми сприяєто та надалі будемо співпрацювати з урядом України, щоб сприятни інтеграції і через освіту.

 

Leave a Reply