RADIO7

#добреналаштоване

Клімкін розповів, як Захід надихає Кремль на подальшу агресію в Україні

Клімкін розповів, як Захід надихає Кремль на подальшу агресію в Україні

Захід здійснює недостатній тиск на Москву – і це мотивує Кремль на подальші агресивні дії в Україні. У стосунку до Росії слід застосовувати позицію сили, а не умиротворення.

Підтвердженням цьому стало захоплення українських кораблів у Чорному морі, сказав глава МЗС України Павло Клімкін виданню The Washington Post.

Українській міністр наголосив, що наразі у військовому полоні утримують 24 українських військовослужбовці.

Недостатня міжнародна увага прямо надихнула Кремль, про що свідчать недавні атаки проти українських кораблів у міжнародних водах Керченської протоки та Азовського моря,

– додав він.

Клімкін також нагадав, що агресія РФ забрала життя 13 тисяч людей на Донбасі, ще 1,5 мільйона стали переміщеними особами. Окупований Крим став “чорною дірою”, де не виконуються базові права людини.

Очільник українського МЗС закликав міжнародну спільноту визнати небезпеку слабкої реакції на російську агресію.

“Якщо ви цінуєте демократію і верховенство права, і якщо ви щиро вірите, що система, заснована на міжнародних правилах, робить нас безпечнішими, варто збільшити тиск на Кремль, щоби він почав дотримуватися міжнародного права”, – наголосив Клімкін.

При цьому міністр підкреслив – наступним логічним кроком має стати посилення санкцій.

З Росією слід вести справи з позиції сили, а не з позиції умиротворення,

– пояснив глава МЗС.

Зазначимо, Рада міністрів Євросоюзу під час засідання 18 лютого ухвалила так званий “азовський” пакет санкцій проти Російської Федерації. Окрім того, група сенаторів США представила 13 лютого законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій проти Росії. Це санкції у відповідь на російське втручання в роботу демократичних інститутів за кордоном, а також – за агресію в Україні.

https://24tv.ua/klimkin_rozpoviv_yak_zahid_nadihaye_kreml_na_podalshu_agresiyu_n1115212

Makhanets Alex

    Leave a Reply