Кількість хворих на кір на Закарпатті зменшилася. Якщо раніше медики стабільно реєстрували близько ста дев’яноста випадків, то минулого тижня тільки 120. Найчастіше звертаються діти до 17-ти років. Однак після введення карантину – кількість хворих серед школярів зменшилася. Лікарі наполегливо радять вакцинуватися як дітям, так і дорослим. Вірус остаточно можна побороти тільки тоді, коли 95 відсотків населення отримають щеплення і будуть мати імунітет.
Leave a Reply