Кількість хворих на кір на Закарпатті зменшилася. Якщо раніше медики стабільно реєстрували близько ста дев’яноста випадків, то минулого тижня тільки 120. Найчастіше звертаються діти до 17-ти років. Однак після введення карантину – кількість хворих серед школярів зменшилася.
Вікторія ТИМЧИК, завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань
Всерівно продовжують хором хворіти практично на кожній адміністративній точці області. І хворіють нещеплені діти. Багато районів уже встигли по другому кругу пройти ускладнення ситуації. Наразі, хочу відмітити, що реєструються випадки більш-менш інтенсивно – це Перечинський район, місто Ужгород, Тячівський район.
Лікарі наполегливо радять вакцинуватися як дітям, так і дорослим. Вірус остаточно можна побороти тільки тоді, коли 95 відсотків населення отримають щеплення і будуть мати імунітет.
Leave a Reply