RADIO7

#добреналаштоване

Кинули якір. Корабель SpaceX Crew Dragon успішно пристикувався до МКС — відео

Кинули якір. Корабель SpaceX Crew Dragon успішно пристикувався до МКС — відео

Космічний корабель Crew Dragon успішно пристикувався до МКС і доставив на станцію чотирьох астронавтів NASA і JAXA, які проведуть там наступні півроку.

Приблизно за 28 годин після запуску ракети Falcon 9 з чотирма людьми на борту з Землі, капсула Crew Dragon успішно пристикувалася до МКС у автоматичному режимі.

Нова місія Crew-1 стала першим регулярним польотом астронавтів NASA і японського агентства JAXA з МКС на космічному кораблі SpaceX, виконуваних з території США.

Після стикування члени нового екіпажу Crew Dragon повинні провести ще близько години всередині капсули для перевірки витоків повітря і вирівнювання тиску зі станцією.

Астронавти NASA Майкл Хопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Уокер, а також авіаінженер японського аерокосмічного агентства JAXA Соїті Ногуті приєднаються до трьох інших членів 64 експедиції МКС, – астронавтки NASA Кейт Рубінс і російських космонавтів Сергія Рижикова і Сергія Кудь-Сверчкова.

Нова команда Crew-1 має повернутися на Землю навесні 2021-го, – безпосередньо перед тим, як на МКС прибуде наступний екіпаж Crew Dragon – Crew-2.

Всього у межах програми NASA Commercial Crew американці планують запустити сім місій Crew Dragon до МКС.

На відміну від російських кораблів Союз, капсула Crew Dragon може доставляти відразу чотирьох астронавтів на орбіту. У NASA припускають, що це дозволить виконувати більше роботи під час перебування на МКС.

«Вітаємо SpaceX і NASA. Це нова ера операційних польотів на Міжнародну космічну станцію з узбережжя Флориди. Всі за одного і Crew-1 за всіх», – заявив японський астронавт Соїті Ногуті.

Джерело.

Leave a Reply