RADIO7

#добреналаштоване

У Франції відбулися серія нападів на храми

У Франції відбулися серія нападів на храми

Префект ватиканської конгрегації у справах Божого Культу висловився щодо серії нападів на храми, що відбулися у Франції. У двох випадках – в містах Діжон та Нім – було осквернено Пресвяті Тайни.

В суботу ввечері Архиєпископ Діжону відправив Літургію надолуження після того, як вранці в місцевому храмі Матері Божої знайшли розсипані на підлозі гостії.

Минулого вівторка в м. Лавор зловмисники підпалили нещодавно відреставровану катедру св. Алана. Завдяки швидкій реакції працівника храму, пожежу вдалось загасити. Вогонь пошкодив один із бічних вівтарів. В свою чергу храм св. Миколая в м. Уй аж три рази впродовж останніх 10 днів став ціллю вандалів.

Висловлюючись щодо чергових випадків антихристиянського насильства, кардинал Роберт Сара зазначив, що акти осквернення і вандалізму в церквах заслуговують на рішуче засудження. Вони є сумним проявом хворої цивілізації, яка дозволяє втягнути себе в сіті зла. Єпископи, священики і миряни повинні зберігати силу і відвагу, – цитує слова префекта ватиканської конгрегації Vatican News.

Джерело: http://catholicnews.org.ua/kardinal-sara-pro-oskvernennya-hramiv-ce-viyav-hvoroyi-civilizaciyi

Leave a Reply