RADIO7

#добреналаштоване

Кабмін припинив повноваження одного з членів наглядової ради “Нафтогазу”. Рахункова палата виконає аудит “Нафтогазу”

Кабмін припинив повноваження одного з членів наглядової ради “Нафтогазу”. Рахункова палата виконає аудит “Нафтогазу”

Кабінет міністрів України достроково припинив повноваження незалежного члена наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Стівена Хейсома. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, Хейсома обрали незалежним членом наглядової ради у грудні 2017 року, але в листопаді 2018 в листі НАК містилася відмова Хейсома прийняти призначення. У березні 2018 року наглядова рада вже зверталася до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з питання необхідності припинення повноважень члена наглядової ради. Розпорядження підготовлено для можливості розпочати пошук нового кандидата.

Рахункова палата України виконає аудит Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, заявив голова відомства Валерій Пацкан в ході сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів. “Ми готові провести аудит НАК “Нафтогаз”. І тоді і вам, і суспільству буде відомо про ситуацію, яка відбувалася або відбувається в НАК “Нафтогаз”, – сказав Пацкан, обіцяючи надати справедливе висновок із зазначенням порушень, якщо вони будуть знайдені. При цьому він повідомив, що компанія перешкоджає діям Рахункової палати, надсилаючи “відписки юристів”, що неприйнятно. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман погодився зі словами голови Рахункової палати. “Я згоден. Все має бути відкрито, прозоро і зрозуміло. І над цими завданнями ми маємо теж спільно з вами працювати”, – сказав прем’єр.

 

https://www.unian.ua/economics/energetics/10486056-rahunkova-palata-vikonaye-audit-naftogazu.html

https://www.rbc.ua/ukr/news/kabmin-prekratil-polnomochiya-odnogo-chlenov-1553071982.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply