Від сильних злив майже усі кабінети лікувального закладу підтопило. Залізничну лікарню обласного центру передали на баланс районної ради. Таке рішення ухвалили на пленарному засіданні 18-ї сесії Ужгородської районної ради. Передати лікарню на баланс районного бюджету депутати були змушені через припинення фінансування з Міністерства інфраструктури. За попередньою інформацією відомо, що працівники робили ремонт за свій кошт. “Дах протікав тут вже багато років, про те не в таких масштабах, ми і наші працівники ретельно вибираємо всю воду. В лікарні затопило аж 42 кабінета.”- зазначив головний лікар ужгородської районної лікарні Олег Голуб.
Кабінети Ужгородської районної лікарні залиті водою
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/watermarked-photo_2018-07-10_08-44-56.jpg)
Leave a Reply