RADIO7

#добреналаштоване

Історії написані дітьми військових потраплять до Ватикану та Конгресу США

Історії написані дітьми військових потраплять до Ватикану та Конгресу США

Міжнародний соціальний проект «Книга Добра», об’єднав тисячі дітей та дорослих. Діти та дорослі зі всіх регіонів України писали реальні історії про добро, малювали малюнки, які згодом потрапили до «Книги Добра». Серед маленьких авторів були діти військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних сил зі Львова.

Активні учасники проекту з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей зібрались в місті Тернополі, аби презентувати книгу. Поїздку для дітей зі Львова організувало командування 2 Галицької бригади Національної гвардії України.

Організатори розповідають, що на електрону адресу проекту надійшло більш як 3000 надзвичайно цікавих історій про добрі вчинки безкорисливих людей. Редакційною радою, яку очолює відома українська письменниця Марія Матіос, було відібрано сотню найцікавіших. Другий етап міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків тривав з 29 березня по 1 червня 2017 року.

Усі дитячі та дорослі творіння зібрали в одну Книгу Добра. 100 примірників було виготовлено із щерпаного паперу (саморобного), і 10 000 примірників було випущено у друкованих виданнях. Копії передадуть у обласні центри України, а також дитячі садки та загальноосвітні  школи.

Поїдуть примірники також і у 50 країн світу. На сам перед до Національної бібліотеки Ватикану, до бібліотеки Конгресу сполучених штатів Америки, до Королівської книгозбірні Великої Британії і аж до Єгипетської бібліотеки в Олександрії. Перший примірник зберігатиметься у національній бібліотеці імені Вернацького.

Військова частина 3002 ЗТУ НГУ <novikova.gvardia@gmail.com>

Makhanets Alex

    Leave a Reply