RADIO7

#добреналаштоване

До іршавських рятувальників завітали маленькі гості із села Дунковиця

До іршавських рятувальників завітали маленькі гості із села Дунковиця

19 березня до рятувального підрозділу м. Іршава на екскурсію завітали вихованці комунального закладу «Дунковицький заклад загальної середньої освіти» І-ІІ ступенів із села Дунковиця, Іршавського району.

Діти прийшли поспілкуватися зі справжніми рятувальниками аби дізнатися цікаву інформацію щодо специфіки їхньої роботи та ближче роздивитися пожежний автомобіль.

Третьокласникам було продемонстровано найцікавіший експонат – велику пожежну машину та рятувальне оснащення, що знаходиться всередині. Також, мали змогу приміряти на себе бойовий одяг пожежного, потримати пожежно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час навчальної діяльності. Також, присутнім було наголошено, що в жодному разі не можна дзвонити до Служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, учні ставили багато запитань стосовно роботи у рятувальному підрозділі, отримали безліч позитивних вражень та яскравих емоцій. На завершення маленькі гості подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Leave a Reply